Η Ελένη Ράντου σάρωσε τα πάντα στο πέρασμά της αυτή τη θεατρική σεζόν με την παράσταση που πολλοί έσπευσαν να πουν πως ήταν «η παράσταση της ζωής της»!
Η μεγάλη επιτυχία της φετινής περιόδου, η παράσταση που έγινε το must της θεατρικής Αθήνας, η συναρπαστική ιστορία μνήμης και αμνησίας, ένας ύμνος στη Ζωή και την Ελπίδα, «Το πάρτυ της ζωής μου» της Ελένης Ράντου επιστρέφει από τον Οκτώβριο για δεύτερη χρονιά στο θέατρο Διάνα.
![](https://magazinomou.gr/wp-content/uploads/2023/03/TO-PARTY-THS-ZWHS-MOY-PHOTO_3-683x1024.jpg)
Μετά από 120 παραστάσεις, 110 sold out, 40.000 θεατές και διθυραμβικές κριτικές από κοινό και κριτικούς, αυτό το Πάρτυ συναισθημάτων και αισθήσεων θα μας συντροφεύσει και την προσεχή θεατρική σεζόν.
Η Ελένη Ράντου στο ρόλο της ζωής της, γίνεται το επίκεντρο μιας βαθιά συναισθηματικής και επιδραστικής σκηνικής εμπειρίας, που συνυπογράφεται από μια ομάδα εξαιρετικών συντελεστών